Ana sayfa 3D HABERLER Gelişmiş 3D Baskı Kalemi!

Gelişmiş 3D Baskı Kalemi!

535
0
PAYLAŞ

3DSimo-Mini

Kickstarter üzerinden gerekli desteği de arkasına alan 3DSimo Mini isimli 3D baskı kalemi, çok fonksiyonlu oluşuyla dikkat çekiyor. 3DSimo Mini hakkındaki detaylar haberimizde!

 

 

 

3D baskı teknolojileriyle birlikte, pratik bir şekilde 3D nesneler hazırlanmasına imkan sağlayan 3D kalemler de yavaş yavaş insanların hayatına girmeye başladı. Daha önce 3DSimo modelini duyuran bir ürünyapımcısı bu sefer bu ürününü geliştirerek 3DSimo Mini isimli 3D baskı kalemi için Kickstarter üzerinden kaynak toplamayı başardı.

3DSimo Mini ismindeki 3D baskı kalemi ise yine standart 3D baskıişlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ancak bunun yanı sıra, değiştirilebilir başlıklarıyla da insanların üretkenliğine katkıda bulunuyor.

İşte 3DSimo Mini’nin Detayları!

3DSimo Mini’nin değiştirilebilir dört tane baskı başlığı bulunuyor. Bu başlıklardan 3D baskı başlığı, plastik hammaddeyi eriterek 3DSimo Mini’nin temel görevi 3D baskılamayı gerçekleştiriyor. Diğer başlıklar isekesme, yakma ve lehimleme seçeneklerini sunuyor. Örneğin, yakma başlığı sayesinde deri veya tahta ürünler üzerine çok kolay bir şekilde desenler yapılabilirken, kesme başlığıyla da plastik bir levha üzerinden istenilen şekiller çıkartılabiliyor.3D Simo Mini