Ana sayfa HAZIR SAHNE LUMİON

LUMİON

5274
0Lumion Nedir?
Render, bir zamanlar yavaş ve zahmetli bir süreçti. Lumion ile, her şey çok daha iyi. Hepsi bir arada bir mimari render çözümü olarak Lumion, mimarların CAD modellerini foto gerçekçi görseller ve videolara etkin şekilde aktarmalarını sağlar.Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.

 

Yaşayan çevreler. Güzel mekanlar. Saniyeler içinde render.

 

Lumion, mimarlara özel, dünyanın en hızlı 3D render yazılımıdır. Saniyeler içerisinde, CAD modellerinizi bir videoya veya foto gerçekçi çevreler ve sanatsal dokunuşlarla görsellere dönüştürebilirsiniz.

Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.


Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.

Lumion ile işte bu kadar hızlı çalışabilir ve buna bir o kadar da kolayca başlayabilirsiniz!

 

 

Lumion Nasıl Çalışır?

Modelinizi aktarın, çevreyi geliştirmek, objeler ve malzemeler uygulamak için sunulan araçlarla sahnenizi inşa edin. Modelleme yazılımınızda revizyonlarınızı gerçekleştirin ve Lumion’a aktarılmasıyla kaldığınız yerden devam edin. Canlı bağlantıyı açarak gerçek zamanlı modelleme ve render süreçlerinin keyfini sürün.

Sahnenizi hızla kurgulayın, dakikalar içerisinde bir animasyon, saniyeler içerisinde yüksek kaliteli görseller oluşturun.

 

 

LUMİON İNDİR BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here